Проблеми з легалізацією самобуду, перепланувань, проведення експертної оцінки неможливо вирішити без звернення до «Бюро технічної інвентаризації та експертизи».

Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи, знайдуть рішення для нетипових проблем, виконають роботи з проведення технічної інвентаризації та оцінки об'єктів.

Консультаційні послуги ми надаємо безкоштовно.

Ми надаємо послуги фізичним та юридичним особам як у місті Кривий Ріг, так і по всій території України. Діяльність компанії відповідає чинному законодавству України. Право надавати послуги у сфері технічної інвентаризації підтверджено відповідними сертифікатами, виданими Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Ми надаємо такі види послуг для юридичних та фізичних осіб:

- поділ будівель та споруд між співвласниками, що виділ у натурі частки (виділення часток) із спільної власності на об'єкт нерухомого майна;

- незалежна (експертна) оцінка майна;

- незалежна оцінка землі;

- визначення шкоди майну від затоки водою, пожеж тощо;

- оформлення кадастрового номера у стислий термін;

- приватизація земельної ділянки;

- оформлення перепланування, узаконення, реконструкції та будівництва об'єктів нерухомості (квартири, будинки, нежитловий фонд)

Послуги, незалежної експертної оцінки, житлової та комерційної нерухомості, земельних ділянок, автотранспорту, обладнання, визначення шкоди майну від затоки водою, пожеж тощо. Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну та об'єктивну оцінку.

Наша фірма отримала ліцензію на проведення технічної інвентаризації, і офіційно має право надавати ці послуги та видавати технічні паспорти на нерухомість (квартири, приватні житла, комерційна нерухомість).

У нас працює справжня команда експертів, які мають високий рівень кваліфікації. Ми не залишимо вас віч-на-віч з вашими завданнями і не залишимося осторонь тих потреб, які вам необхідні.

Ймовірно, немає такої людини, яка не зверталася за довідками в БТІ (бюро технічної інвентаризації). До функцій цієї установи входить: збір, обробка інформації, зберігання; передача відомостей про нерухомість, виготовлення технічного паспорта.

Наші визначні якості:

  • Професіоналізм та гарантований результат;
  • Робота із замовниками та на об'єктах інвентаризації у комфортний для клієнта час;
  • Оформлення та роздруківка технічної документації з підтримкою комп'ютерних технологій;
  • Конкурентоспроможна та гнучка цінова політика;
  • Консультації з питань нерухомого майна.

Рекомендуємо комплекс послуг з метою легалізації та узаконення самовільних реконструкцій та перепланувань об'єктів нерухомого майна, а саме житлових (садибних) жител (прибудов), комерційних об'єктів, громадських будинків тощо.

Узаконення самовільної споруди дає право господареві надалі в абсолютній мірі мати, користуватися і розпоряджатися власністю.

Високопрофесійний підхід, оперативність виконання та порядність відносин гарантуємо.

Виготовлені нами тех. паспорти повністю відповідають відповідно до вимог законодавства. У нас працюють колишні знавці державних БТІ, які мають багаторічну навичку складання інвентарних справ та проведення технічної інвентаризації об'єктів будівництва. Ми готові зробити вам пропозицію на конкурентних умовах. Терміни та ціна будуть нормально розраховані з урахуванням ваших побажань.

Безкоштовно ми пропонуємо консультаційні послуги.

Сертифіковані оцінювачі нашого підприємства, проведуть так звану «оцінку для нотаріуса» рухомого та нерухомого майна для угод купівлі-продажу, спадщини, дарування, застави. Приймаємо заявки на проведення незалежної оцінки електронною поштою. Ми цінуємо Ваш час!

Навіщо необхідна технічна інвентаризація нерухомості?

Майже всім словосполучення «інвентаризація об'єкта» мало про що говорить. Але насправді вона елементарно важлива для людей, які живуть у висотних житлах, спроектованих за загальновизнаними державними планами. Інвентаризація знадобиться у разі, якщо власник житлоплощі загадає виконати її перепланування та з'явиться бажання внести деякі зміни, належні його вимогам. Це, так би мовити, дозвіл, що дозволяє на законних причинах виконувати у житлі ремонтні роботи, пов'язані зі знесенням стін та суміщенням кімнат.

Керівництво агентства має багаторічний досвід роботи у сфері нерухомості. Завдяки поєднанню досвіду, енергії, нових підходів та використанню передових технологій обслуговування, наше агентство досягло високого рівня довіри та лояльності клієнтів. Головними засадами нашої роботи є порядність, турбота, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Перевагами роботи з нами є велика база даних, швидкість  надання послуг, повна конфіденційність та безпека угод, юридичний супровід.