Будь-яке перепланування та реконструкція об'єкта нерухомості потребує дозволу органів державного архітектурного контролю. Після закінчення таких робіт необхідно отримати офіційний висновок комісії про те, що всі зміни та інші результати робіт відповідають проектній документації, будівельним нормам та правилам.

Будівництво нових будівель також потребує дозволу та подальшої легалізації. Проте надто часто громадяни та юридичні особи починають самовільне будівництво чи перепланування без дозволу. У результаті органи державного архітектурного контролю можуть винести розпорядження про приведення об'єкта в первісний вигляд (знесення будівлі при самовільному будівництві) з накладенням штрафу. А якщо навіть вдасться уникнути подібних санкцій, власнику не вдасться здійснювати угоди щодо майна, т.к. усі самовільні роботи виконані без дозволу.

У зв'язку з цим узаконення самовільного будівництва та перепланувань завжди буде актуальною послугою.

Як узаконити перепланування та самовільне будівництво?

Якщо ви розпочали роботи на об'єкті без дозволів органів державного архітектурного контролю, то, щоб не натрапити на бюрократичні перешкоди, уникнути штрафів та розпоряджень за самовільні роботи, вам варто звернутися до нас.

Наше БТІ надає такі послуги, спрямовані на легалізацію перепланувань та самобудів:

  • Експертиза об'єктів;
  • Складання проекту будівництва чи перепланувань;
  • Отримання дозволу на введення об'єкта в експлуатацію;
  • Складання техпаспорта з усіма змінами;
  • Отримання витягу з єдиного реєстру речових прав, що підтверджує право власності на новозведений чи перепланований об'єкт.

Вартість послуг залежить від їхнього набору та складності ситуації, викликаної відсутністю дозволів на будівельно-ремонтні роботи. Але лише співпраця з нами дасть максимальний шанс того, що ви успішно пройдете узаконення перепланувань та самовільного будівництва.