Технічний паспорт – це офіційний документ, що дає уявлення про технічні параметри об'єкта нерухомості, його планування, поверховість, площу, адресу, в деяких випадках – інженерні комунікації.

Технічні паспорти будівель та квартир раніше могли складати лише комунальні БТІ. Кожному, хто хоч раз продавав квартиру або намагався узаконити перепланування об'єкта, доводилося довго простоювати в черзі та довго чекати, доки буде готовий техпаспорт. Це призводило до того, що реєстрація угод із нерухомістю та технічних змін до неї відбувалася дуже повільно. Сьогодні офіційні технічні паспорти може виготовити приватне БТІ, в якому відсутні черги, а ціни підходять кожному громадянину та юридичній особі.

Коли потрібний новий техпаспорт?

Паспортизація будівель та приміщень з окремою адресою в них потрібна під час:

  • відчуження (купівлі-продажу, обміну, дарування), отримання у спадок нерухомості;
  • приватизації житла;
  • введення в експлуатацію новобудов, об'єктів самовільного будівництва;
  • перепланування та реконструкції об'єктів нерухомості;
  • оцінка амортизації та ринкової вартості нерухомості;

Укладання договору про постачання комунальних послуг та розрахунку податку нерухомість.

Хто може зробити технічний паспорт на об'єкти нерухомості в Кривому Розі?

Технічні паспорти на житлові та нежитлові будинки, квартири, офіси, гаражі, приватні будинки та інші об'єкти нерухомості, пов'язані із землею, виготовляються фахівцями нашої компанії з числа колишніх працівників БТІ. Вони мають багаторічний досвід складання інвентарних справ, технічної інвентаризації, оцінки рухомого та нерухомого майна, всі необхідні допуски та сертифікати для виконання подібних робіт. Вони можуть виконати оцінку майна «для нотаріуса» - необхідну розрахунку податку за будь-яких угод з рухомим і нерухомим майном.

Будь-які подібні послуги надаються оперативно, без черг, в межах доступної вартості, а заявки на незалежну оцінку нерухомості приймаються навіть електронною поштою – ми цінуємо Ваш час! +380964192554