Наша компанія – офіційно зареєстроване приватне підприємство, що надає комплекс послуг для фізичних та юридичних осіб такого змісту:

  • Технічна інвентаризація нерухомості зі складанням технічного паспорта БТІ;
  • Незалежна оцінка майна;
  • Допомога в оформленні речових прав на земельні ділянки; отримання кадастрового номера;
  • Легалізація перепланувань та об'єктів самовільного будівництва;
  • Безкоштовні консультації з усіх правових та організаційних аспектів кожного виду наших послуг.

У нас працюють сертифіковані інженери-землеупорядники, оцінювачі та інженери-будівельники, компетенція яких підтверджена документально. Отже, результати наших послуг матимуть силу офіційного джерела інформації про кожен ваш об'єкт.

Послуги приватного БТІ в Кривому Розі та Україні

Нещодавно подібні послуги могли надавати лише муніципальні БТІ, що мало свої наслідки у вигляді черг, затримок та монопольних цін. Проте з виходом наказу Мінрегіонрозвитку України № 658 від 28.12.2012 ситуація змінилася на користь підприємців та замовників послуг: їх змогли надавати приватні БТІ.

Сьогодні послуги нашого приватного БТІ у Кривому Розі доступні кожному мешканцю міста. Проте ними можуть скористатися жителі нашого району і взагалі будь-якого населеного пункту України, т.к. ми працюємо на виїзді. Щоб скористатися нашими послугами, не обов'язково приїжджати до нас в офіс: про всі організаційні моменти ми можемо домовитись дистанційно.

Для цього достатньо зателефонувати нам або надіслати листа на електронну пошту. Дізнатись вартість та отримати об'єктивну інформацію про перспективи співпраці з нами ви можете безкоштовно. Ми допоможемо заощадити ваш особистий час, здоров'я та уникнути знайомства з бюрократичним апаратом.